Sanelma Eränen

Neuropsykologian erikoispsykologi (PsL)
Kliinisen neuropsykologian työnohjaajapätevyys

puh. 050 365 9976
sanelma.eranen@neuropsykologipalvelumanteli.fi


Mirkka Niemelä

Neuropsykologian erikoispsykologi (PsM)
Kliinisen neuropsykologian työnohjaajapätevyys

puh. 045 250 7300

mirkka.niemela@neuropsykologipalvelumanteli.fi

Ranja Kuukka

Neuropsykologiaan erikoistuva psykologi (PsM)

puh. 040 0719661
ranja.kuukka@neuropsykologipalvelumanteli.fi


Terhi Helminen

Neuropsykologian erikoispsykologi (PsL, PsT)
Kliinisen neuropsykologian työnohjaajapätevyys

puh. 040 046 4920
terhi.helminen@neuropsykologipalvelumanteli.fi


Jenni Lauttia

Neuropsykologian erikoispsykologi (PsM)

jenni.lauttia@neuropsykologipalvelumanteli.fi


Anna-Kaisa Alzamora

Neuropsykologian erikoispsykologi (PsM)

puh. 045 7834 6770
anna-kaisa.alzamora@neuronelli.fi


Mari Muuvila

Neuropsykologian erikoispsykologi (PsM)
Kliinisen neuropsykologian työnohjaajapätevyys
Neuropsykoterapian täydennyskoulutus

puh. 045 209 0606

mari.muuvila@neuronelli.fi


Arja Tienhaara

Neuropsykologian erikoispsykologi (PsL)

arja.tienhaara@neuronelli.fi


Jenni Kilpinen

Lasten ja nuorten erikoispsykologi (PsM)

puh. 050 5349643
jenni.kilpinen@live.fi